Variant 19


Громадянин Ізраїлю Ісаак Фаділь подав до суду штату Нью-Йорк позов до транснаціональної корпорації в галузі хімічної промисловості «NCS», де вказав, що під час перебування у концтаборі на території Західної Пруссії працював примусово на заводі корпорації «NCS», який функціонував як юридична особа німецького права, тому що компанія «NCS. A.G. » мала правління і була зареєстрована в Німеччині, і зажадав відшкодування за каторжну працю.
Вкажіть, які доводи повинні пред'явити позивач і відповідач. Як слід вирішити справу суду?
Громадянка України Н. після реєстрації шлюбу з громадянином Франції В., зберігаючи українське громадянство і місце проживання в Україні, придбала фактично також і французьке громадянство. Її чоловік постійно проживав у Франції. Згодом, бажаючи розірвати свій шлюб, Н. звернулася в українське консульство в м. Парижі з позовом про розірвання шлюбу та поділ майна за нормами українського права. Її чоловік, не заперечуючи проти розірвання шлюбу, наполягав на тому, що розділ майна повинен бути проведений по французької законодавству, оскільки обоє мають загальне громадянство.
Оцініть з точки зору права дії громадянки Н. Як дозволити виникає колізію законів?Як стояла б справа в тому випадку, якщо б Н. вийшла заміж за громадянина Німеччини, на території якої подружжя мало б спільне місце проживання?
Громадянин Ізраїлю Аарон Семенсон в 25 років приїхав до України, де колись проживав і звідки емігрував у 12-річному віці з батьками до Ізраїлю. Мета його приїзду полягала в догляді за престарілою бабусею. Аарон подав необхідні документи для отримання українського громадянства. В органах внутрішніх справ йому заявили, що у разі вступу в українське громадянство, він повинен буде пройти службу в Збройних Силах України. Пан Семенсон повідомив, що проходив службу в силах оборони Ізраїлю і брав участь у бойових діях, має нагороди.
Вирішіть питання по суті.

Приложенные файлы

  • docx 18594137
    Размер файла: 17 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий