Помпейська Новенна


НАЙДІЄВІШИЙ СПОСІБ МОЛИТВИ ДО МАРІЇ
Відомий факт об’явлення Божої Матері невиліковно хворій з Неаполя – Фортунаті Агреллі (у віці 21 року), якій Марія сказала: «Кожен раз, коли захочеш отримати від мене якусь благодать, зверши на Мою честь три благальні новенни, молячись 15 Тайн Святого Розарію, а потім три подячні новенни». Фортуната Агреллі була чудесним чином зцілена. Це і стало початком молитовної практики, заснованої на молитві Святого Розарію, яку читають протягом 54 днів, т.н. «Безвідмовної новенни». Починаючи з 1876 року, образ Помпейської Божої Матері стає відомий як чудотворний. У 1890 році Папою Римським Леоном XIII були офіційно підтверджені чудеса, які сталися за заступництвом Помпейської Божої Матері.
Дотепер невідомо випадків, щоб хтось, з вірою молячись Помпейську Новенну, після її завершення не був обдарований благодаттю, про яку просив.
Як молитись Помпейську Новенну:
1. Позначте у календарі день початку Помпейської Новенни.
2. Помпейська Новенна триває 54 дні. Протягом цих 54 днів читаємо три частини Святого Розарію (радісну, скорботну, славну). За бажанням можна читати всі чотири частини, разом із Світлими Тайнами.
3. Перед початком молитви трьох частин Святого Розарію говоримо: «Приношу цей Розарій на Славу Твою, о Царице Святого Розарію», а потім говоримо свій намір (коротко і стисло, тільки одну інтенцію).
4. Кожну з частин Святого Розарію закінчуємо трикратним взиванням до Божої Матері: «Царице Святого Розарію, молись за нас».
5. Протягом перших 27 днів (3 рази по 9 днів) читаємо благальну частину Помпейської Новенни. Після кожної частини Святого Розарію читаємо наступну молитву:
«Памятай, о милосердна Діво Святого Розарію з Помпеї, що ніколи ще не чувано, щоб хтось з Твоїх шанувальників, взиваючих Твоєї допомоги з Розарієм в руках був Тобою відкинутий, тож не погорди моїм проханням, о Матінко Предвічного Слова, але через Твій Святий Розарій і через уподобання, яке проявляєш до Твоєї святині в Помпеї, вислухай мене. Амінь».
6. Протягом наступних 27 днів читаємо подячну частину Помпейської Новенни (3 подячні новенни), після кожної з частин додаємо наступну молитву:
«Чим же віддячу Тобі, о Царице, сповнена любові? Присвячую Тобі усе своє життя, бажаючи поширювати Твою славу, скільки вистачить сили, о Діво Святого Розарію з Помпеї. Бо коли я благав тебе про допомогу, Божа благодать зійшла на мене. Де б я не був, буду скрізь оповідати про милосердя, яким мене обдарувала. Буду поширювати набожність Святого Розарію, засвідчуючи те, як ласкаво Ти обійшлася зі мною, щоб такі ж негідні, як і я, грішники, з надією прибігали до Тебе. О, якби увесь світ знав, яка Ти Добра, яке милосердя проявляєш до стражденних, тоді всі створіння припали б до Тебе. Амінь»
http://www.novenna.ru/p/blog-page_26.html

Приложенные файлы

  • docx 22431606
    Размер файла: 15 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий