ОРІЄНТОВАНИЙ ПЛАН ДІЙ


ОРІЄНТОВАНИЙ ПЛАН ДІЙ
1. Легалізуватись – печатка, сайт, приміщення, транспорт.
2.Визначити напрямки роботи:
- Прокуратура (розслідування кримінальних справ, притягнення винних);
- міліція, в т.ч. охорона правопорядку, облік кримінальних елементів;
- люстрація та антикорупційний комітет оголошення для всіх громадян які постраждали від хабарників та корупціонерів – хай письмово звертаються з повідомленнями про злочини та відомі їм факти; Складати списки корупціонерів(міліціонери, прокурори тощо) та осіб які не мають право займати посади. Оглянути кабінети голови ОДА, заступників, голів РДА на предмет наявності документів, паперів, відео тощо – необхідно виявити тих з міліціонерів (беркутівців) хто приймав участь, а також чиновників хто організувати збирав і платив ті тушкам в Черкасах при розгоні демонстрацій. Прокуратуру ЗАСТАВИТИ встановити та оголосити полювання на них та того хто кинув вазон на голову демонстрантки січні 2014 року. Фото розвісити на всіх стовпах. Для роботи люстраційного та антикорупційного комітету виділити людей, в т.ч. для фізичного захисту та силового супроводу, приміщення, транспорт (можна використовувати з міськвиконкому або ОДА там цілий парк авто простоює).
- за допомогою колегії адвокатів Черкаської області, як елементів правоохоронної структури дати оголошення про те, що резонансні кримінальні справи можуть бути переглянуті, а для цього необхідно повідомити людям, щоб звертались із заявами.
- банк (управління НБУ по Черкаській області!!!);
- казначейство (бюджетні гроші);
- до пенсій і зарплат не лізти, але начальника ДПІ області та Пенсійного фонду мати біля себе для контролю.
- медицина;
- освіта;
- забезпечення життєдіяльності міста та області (харчування, ЖКГ, санітарія тощо).
3. Визначити уповноважених та визначити їх повноваження (наприклад погодження рішень державних органів без яких ті не мають права приймати якісь або будь-які рішення).
4. СТАТИ УЧАСТИНАМИ ПРОЦЕСУ ПОГОДЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, але не перетворитись на КПСС, або Партію регіонів. При цьому думка громадськості має бути визначальною.
При цьому необхідно визначитись з принциповими питаннями за якими органи влади не мають права приймати рішення без погодження.
5. Створити свій озброєний захист (враховуючи ситуацію в Криму, створення східного фронту та те, що Президент ховається) взяти під контроль та провести ревізію всієї зброї та боєприпасів яка знаходиться в області – склади – СБУ, МВС (УБОЗ, райвідділи) зброярські магазини, склад боєприпасів під городищем. Звернути увагу на Вневідомчу охорону яка охороняє міст через Дніпро та склади зброї, та ВДСО.
6. Познайомитись з частинами прикордонників (учебка) якщо вона ще є, налагодити діалог.
7. Воєнкома. Провести роботу з кадрами МВС та воєнкоматом на предмет залучення звільнившихся працівників МВС та військовослужбовців (десантники, морські піхотинці, спецпризначенці) до створення регулярного охоронного загону та резерву.
8. Вишкол молоді: з бувших звільнившихся працівників МВС та військовослужбовців (десантники, морські піхотинці, спецпризначенці ) залучити інструкторів для підготовки молоді (з нинішніх мітингувальників) військові справі, щоб у випадку необхідності можна було протягом кількох годин мати підготовлений підрозділ в кілька сотен (або краще тисяч) людей які можуть і вміють користуватись спецзасобами та зброєю.

Приложенные файлы

  • docx 22533892
    Размер файла: 17 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий