ТС украинский

TС Ceramic
ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

TС Ceramic відкриває новий етап у застосуванніі теплоізоляційних матеріалів. Він поєднує рекорд низьку теплопровідність з практично повною ізоляцією поверхні, що захищається, від навколишнього середовища.
Технічний прогрес у виробництві теплоізоляційних матеріалів неминуче крокує в перед. Сучасні досягнення науки і техніки дозволяють одержувати нам не тільки високоефективні технології, але і унікальні по своїх властивостях матеріали. Одним з таких досягнень є створення серії рідких керамічних ізоляційних матеріалів, які втілили в собі принципово новий підхід до рішення проблем теплової ізоляції. Представником цього класу матеріалів і є композиція рідка керамічна універсальна для покриття TС Ceramic яка з'явилося на ринку України півтора роки тому, вже як третє покоління.
У чому ж унікальність матеріалу TС Ceramic порівняно із загальновідомими теплоизоляторами?
Як відомо, принциповий недолік практично всіх теплоізоляційних матеріалів, (мінеральна вата, пенополіуретан, изовер і т.д.), які сьогодні пропонує ринок для теплоенергетики, це недостатня їх стійкість до атмосферних опадам і кліматичних перепадів температур. Під їх дією, вже через 3-4 роки вони руйнуються, втрачаючи свої теплоізоляційні властивості. Більш того, всі вони - теплоизоляторы "обгорткового" типу. Між таким теплоизолятором і поверхнею об'єкту завжди залишається зазор - плацдарм для непомітного розвитку корозії. Щоб протистояти її руйнівній дії, поверхню, що захищається, покривають противокоррозионной грунтовкою, а до шару теплоізоляції додають шари гидро- і пароізоляції а також і шар захисту від механічних пошкоджень.
Уявимо, що трубу діаметром 108 мм, покриту таким товстим "кожухом". Загальний діаметр труби разом з ізоляцією збільшується в півтора-два рази. Тим самим в півтора-два рази збільшується і площа, з якою йдуть тепловтрати (фахівці це добре знають). В результаті ефективність теплозахисту неминуче знижується. При цьому будь-яка мікротріщина, будь-який зазор в такому багатошаровому "сэндвиче" як і раніш використовуються агресивними елементами навколишнього середовища для розвитку корозії.
Теплозахист за допомогою "обгорткових" матеріалів має і інші істотні недоліки. Ті, кому доводилося займатися теплоізоляцією об'єктів, добре розуміють: укладання кожного додаткового шару ізоляції, його кріплення - це додаткові трудовитрати. Особливо трудомістка ізоляція ділянок з складною конфігурацією і стиків. Ускладнюється і контроль за якістю праці. Крім цього, таку ізоляцію можуть просто вкрасти. На жаль, в наших умовах для господаря об'єкту і це інколи стає проблемою.
Що стосується будівництва, на жаль, і тут не все так гладко. Старі і знов будующіїся будінки не відповідають повною мірою санітарним нормам по теплоізоляції объкта. Крім цього, при проектуванні і будівництві будінків різного призначення, існує маса проблематичних, конструктивних вузлів, вирішити теплоізоляцію яких не уявляється можливими стандартними методами і загальновідомою ізоляцією. Плюс погане опалювання, і як результат, промерзаючі на стиках стін. Взимку холодні стіни висмоктують тепло з наших квартир, а влітку - навпаки, розжарюються на сонці, перетворюючи приміщення в сауну. Взимку стіни "мокнуть" через утворення на них конденсату, з'являються чорні плями: грибки і цвіль - шкідливі для здоров'я і здібні зруйнувати навіть метал.
Принципово інший підхід до розв`язанню всіх цих проблем в галузі теплоенергетики і будівництва втілив матеріал TС Ceramic
Цей рідкий керамічний теплоізоляційний матеріал належить до нового покоління утеплювачів. Він простий у застосуванні. Наноситься на ізольований об'єкт за допомогою валика, пензлика або розпилювача, що істотно зменшує трудовитрати і забезпечує можливість ізолювати об'єкт в самих важкодоступних місцях. Температура експлуатації матеріалу складає від -500С до +2600С, що не під силу багатьом видам стандартної ізоляції.
TС CERAMIC міцний і довговічний (термін експлуатації матеріалу понад 20 років). Він дуже стійкий до дій навколишнього середовища. Для надійної теплоізоляції об'єкту достатньо нанести його тонким шаром (від 0,3 – 1,5, 2,5 мм), при цьому особливої підготовки поверхні ізольованого об'єкту не вимагається. Поверхня повинна бути сухою і чистою, а у випадку з металевими поверхнями – знежиреної. Фактично ізольована поверхня готується також, як і при фарбуванні.
Високий ступінь адгезії (1,57-1,83 Мпа) і наявність в матеріалі латексу найвищої якості забезпечують 100% зчіплювання матеріалу з ізольованою поверхнею.
TС CERAMIC фактично зливається з поверхнею, що захищається, заповнюючи всі мікропори і тим самим повністю усуває контакт поверхні з навколишнім середовищем. Матеріал високо еластичний. Під час випробувань на прискорене старіння TС CERAMIC при 60 циклах заморожування і розморожування з перепадом температур від –60 0С до +200С повністю зберіг всі свої властивості.
Ще одним з унікальних позитивних якостів матеріалу TС CERAMIC є рекордно низький коефіцієнт теплопровідності (0,0016 Вт/м 0С). Матеріал складається з мікроскопічних вакуумованих керамічних кульок і заповнених повітрям силіконових кульок, які знаходяться в зваженому становищі в рідкій композиції з синтетичного каучуку, акрилових полімерів і неорганічних пігментів. Саме ці два види мікроскопічних кульок і служать надійним бар'єром, ефективно стримуючим тепловий потік.
Нарешті, TС CERAMIC екологічно чистий і пожаробезпечний матеріал. Екологічна чистота - одна з принципових відмінностей цього матеріалу від більшості інших теплоизоляторів.
Гігієнічні і пожежні висновки, видані в Україні гарантують - TС CERAMIC цілком безпечний для здоров'я.
І все це - ОДИН теплоізоляційний матеріал, який здатний забезпечити надійну теплоізоляцію об'єктів, як у галузі теплоенергетики, так і сфері будівництва.
І на закінчення, хотілося б відзначити. На території України матеріал був дослідженний Науково Дослідницьким Інститутом Будівельних Конструкцій (НДІБК м. Київ), де були підтверджені всі його теплофізичні властивості. На матеріал одержані всі необхідні нормативні документи, що дозволяють використовувати TС CERAMIC, як теплоізоляційний матеріал з широкою сферою використання.
Звичайно, можна використовувати застарілу, загальновідому ізоляцію (мінеральна вата, пенополіуретан и.п.), яка не тільки шкідлива для здоров'я, але і не довговічна, а можна йти в ногу з часом, використовуючи сучасні досягнення науки і техніки. У будь-якому випадку: Вибір залишається за вами.


Заголовок 1 Заголовок 215

Приложенные файлы

  • doc 22533893
    Размер файла: 37 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий