Lab rob#2

Лабораторна робота №2
Тема. Встановлення правил доступу до об’єктів файлової системи NTFS
Мета роботи: навчитися змінювати власників і правила доступу до об'єктів файлової системи NTFS.
1. На системному диску створити каталог Folder1. Переглянути правила доступу до створеного каталогу. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

2. В илучити в сі п равила д оступу до каталогу Folder 1 . Встановити п равила повного доступу користувача root до каталогу Folder 1. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

3. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами rootі student1. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

4. Для каталогу Folder1 додати правила читання та завантаження файлів, а також перегляду вмісту, які стосуються користувача student!.Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

5. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами student1 і student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

6. Для каталогу Folder1 додати правила читання та завантаження файлів, а також перегляду вмісту, які стосуються групи students.Правила, що
стосуються облікового запису student 1, вилучити. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

7. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами student1 і student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

8. Для каталогу Folder1 додати правила запису і зміни об’єктів, які стосуються облікового запису користувача student2.Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

9. Перевірити дію встановлених правил, зареєструвавшись під обліковою запис student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

10. Для каталогу Folder1 додати правила заборони запису, які стосуються облікового запису групи students.Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

11. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами student1 і student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

12. Для каталогу Folder 1 вилучити правила заборони, які стосуються облікового запису групи students
·. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

13. Для каталогу Folder1 додати правило повного доступу, яке стосується облікового запису користувача student1. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

14. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами student1 і student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

15. Для каталогу Folder1 додати правило дозволу для зміни власника, яке стосується облікового запису користувача student1. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

16. Перевірити дію встановлених правил, послідовно зареєструвавшись під обліковими записами student1 і student2. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

17. Встановити власником каталогу Folder1 користувача student2. Для каталогу Folder 1 додати правило заборони повного доступу, яке стосується всіх облікових записів. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

18. Для каталогу Folder 1 встановити правила повного доступу для групи Адлиністратори і правила доступу для читання і виконання для групиКористувачі. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда

19. На системному диску створити каталог Folder2. Встановити такі правила доступу до Folder2, щоб користувачі student1 і student2 могли переглядати його вміст та створювати каталоги. До підкаталогів папки Folder2 власникам надати повний доступ. Окрім власників до підкаталогів повний доступ надати користувачеві root. Заповнити таблицю.
№з/п
Дія
Команда


Контрольні запитання
Як змінити або видалити правила, які помічені блідими прапорцями?
Чи гарантовано користувач, для облікового запису якого встановлено режим повного доступу до файла, зможе скопіювати (знищити) файл?
Чи можна користувачеві з групи Адміністратори гарантовано заборонити доступдо об'єкта файлової системи NTFS?

15

Приложенные файлы

  • doc 19093473
    Размер файла: 58 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий